About_Us

HIZERO – Nowoczesne Mycie podłóg

HIZERO Technologies CO., LTD zostało założone w 2013 roku od początku specjalizuje się w innowacyjnej bionicznej technologii czyszczenia.

Zainspirowani naturą, stworzyliśmy pierwszy na świecie produkt do automatycznego czyszczenia podłogi. HIZERO łączy funkcję zamiatania, mycia oraz wycieranie do sucha czyszczonej powierzchni.

Firma założona została przez grupę inżynierów pasjonatów dążących do osiągnięcia doskonałej równowagi pomiędzy estetyką, funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Poznaj technologię HIZERO i zacznij żyć wygodnie!

Wyłącznym ambasadorem marki HIZERO w Polsce jest firma Sterna Polska z siedzibą w Garwolinie.

Wypróbuj HIZERO Bionic Mop i poczuj komfort mycia podłóg!

Sprzątanie nie musi być procesem trudnym i czasochłonnym, ale aby tak się stało, trzeba zapomnieć o przestarzałych i mało efektywnych metodach mycia podłóg. Żeby czyszczone powierzchnie były idealnie posprzątanie należy zrezygnować z używania tradycyjnych akcesoriów i zastąpić je nowatorskim sprzętem. Nowoczesny mop przez nas stworzony to wielofunkcyjne narzędzie do sprzątania, które pozamiata, umyje i dokładnie wytrze do sucha sprzątane powierzchnie. Wiemy, jak dużo czasu trzeba poświęcić i trudu włożyć w to, aby posadzka czyszczona tradycyjnymi metodami lśniła czystością. Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy to wyjątkowe urządzenie sprzątające, które nie tylko usprawni prace, ale przede wszystkim zapewni znacznie lepsze efekty. Nowoczesne mycie podłóg musi bowiem przebiegać szybko i sprawnie, a nasz innowacyjny mop automatyczny spełnia te wymogi. Błyskawicznie czyści sprzątane powierzchnie, usuwa wszelkie zanieczyszczenia i doskonale absorbuje brud. Co więcej, po zakończeniu pracy, dzięki zastosowanej w nim funkcji samooczyszczania, również jest idealnie czysty.