Najczęściej zadawane pytania

1. Czym się różni HIZERO Bionic Mop od innych urządzeń dostępnych na rynku?

HIZERO to pierwszy na świecie automatyczny mop, który łączy w sobie cztery funkcje. Zamiata, myje na mokro, wyciera do sucha oraz sam się czyści. Żadne dostępne obecnie na rynku urządzenia nie mają takich właściwości.

2. Co możemy czyścić za pomocą HIZERO?

Za pomocą HIZERO możemy czyścić wszelkie twarde powierzchnie takie jak parkiet, panele, terakotę itp. HIZERO pozostawia wysuszoną powierzchnię więc jest bezpieczny dla delikatnych i drewnianych podłóg. HIZERO zbiera zabrudzenia stałe takie jak piach, sierść, okruchy itp. dodatkowo czyści również zabrudzenia płynne takie jak sosy, napoje, soki itp.

3. Jak czyścić urządzenie?

Urządzenie wyposażone jest w system separowania zabrudzeń. Znajduje się oddzielny pojemnik na śmieci stałe oraz pojemnik na brudną wodę. Dzięki temu opróżnianie zanieczyszczeń jest łatwe i higieniczne. Mop HIZERO posiada funkcję samooczyszczania dzięki temu nie ma konieczności mycia urządzenia.

4. Czy do mycia używamy jakiś detergentów?

W odróżnieniu od tradycyjnego mopa HIZERO myje podłogę zawsze czystą wodą, dlatego nie ma konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Jednak w przypadku mocno zabrudzonych powierzchni lub dla uzyskania przyjemnego świeżego zapachu można używać nisko pieniących płynów HIZERO (dostępne w sklepie sternapolska.pl.)

5. Jaka jest wydajność baterii w urządzeniu?

HIZERO wyposażony jest w jonowo litową baterię, która pozwala na 60 min pracy urządzenia. Bateria do pełnego naładowania potrzebuje 4 godziny.

6. Jaka jest waga urządzenia?

HIZERO waży 4 kg, wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt oraz wbudowane kółeczka, które pozwalają wygodnie transportować urządzenie.

7. Czy urządzenie jest trudne w obsłudze?

Nie. HIZERO skonstruowany został tak, żeby dawał duży komfort użytkowania. Wyposażony został w panel LED, na którym wyświetlane są potrzebne komunikaty i funkcje. Dodatkowo na korpusie urządzenia znajduje się efektowna dioda, która kolorem informuje o pracy urządzenia. Urządzenie posiada krótką i prostą instrukcję obsługi w języku polskim.

8. Jak wygląda serwis urządzeń HIZERO?

HIZERO ma 24 miesiące gwarancji. W razie jakichkolwiek pytań związanych z funkcjonowaniem urządzenia oraz jego serwisem wystarczy skontaktować się z działem obsługi firmy Sterna Polska pod numerem 25 682 46 54. Sterna Polska zapewnia serwis door to door dla wszystkich oferowanych urządzeń.

9. Gdzie można zakupić akcesoria do urządzenia HIZERO?

Wszystkie dostępne do HIZERO akcesoria i elementy eksploatacyjne znajdują się w ofercie Sterna Polska, można zamówić je telefonicznie 25 682 46 54 lub w sklepie internetowym na stronie www.sternapolska.pl.

10. Dlaczego warto wybrać HIZERO Bionic Mop 4 w 1?

HIZERO oferuje komfort czyszczenia podłóg niedostępny w innych urządzeniach. HIZERO zamiata, myje na mokro oraz wyciera do sucha czyszczoną powierzchnię w kilku prostych ruchach. Wybierając HIZERO oszczędzasz czas, energię oraz wodę, zyskujesz wygodę oraz znakomite efekty czyszczenia. HIZERO jest łatwy w obsłudze oraz nie wymaga żmudnego czyszczenia. Jest to urządzenie dzięki któremu można zacząć żyć wygodnie.

11. Zobacz jak rozpakować i złożyć nowego mopa przed pierwszym użyciem

12. Zobacz jak prawidłowo korzystać z mopa HIZERO

13. Zobacz jak czyścić oraz prawidłowo konserwować mopa HIZERO

14. Instrukcja obsługi HIZERO F803 – Zobacz

15. Instrukcja obsługi HIZERO F801 – Zobacz