Hizero F803 FAQ
  • HIZERO to pierwszy na świecie automatyczny mop, który łączy w sobie cztery funkcje. Zamiata, myje na mokro, wyciera do sucha oraz sam się czyści. Żadne dostępne obecnie na rynku urządzenia nie mają takich właściwości.

  • Za pomocą HIZERO możemy czyścić wszelkie twarde powierzchnie takie jak parkiet, panele, terakotę itp. HIZERO pozostawia wysuszoną powierzchnię więc jest bezpieczny dla delikatnych i drewnianych podłóg. HIZERO zbiera zabrudzenia stałe takie jak piach, sierść, okruchy itp. dodatkowo czyści również zabrudzenia płynne takie jak sosy, napoje, soki itp.

  • Urządzenie wyposażone jest w system separowania zabrudzeń. Znajduje się oddzielny pojemnik na śmieci stałe oraz pojemnik na brudną wodę. Dzięki temu opróżnianie zanieczyszczeń jest łatwe i higieniczne. Mop HIZERO posiada funkcję samooczyszczania dzięki temu nie ma konieczności mycia urządzenia.

  • W odróżnieniu od tradycyjnego mopa HIZERO myje podłogę zawsze czystą wodą, dlatego nie ma konieczności stosowania dodatkowych detergentów. Jednak w przypadku mocno zabrudzonych powierzchni lub dla uzyskania przyjemnego świeżego zapachu można używać nisko pieniących płynów HIZERO (dostępne w sklepie sternapolska.pl.)

  • HIZERO wyposażony jest w jonowo litową baterię, która pozwala na 60 min pracy urządzenia. Bateria do pełnego naładowania potrzebuje 4 godziny.

  • HIZERO waży 4 kg, wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt oraz wbudowane kółeczka, które pozwalają wygodnie transportować urządzenie.

  • Nie. HIZERO skonstruowany został tak, żeby dawał duży komfort użytkowania. Wyposażony został w panel LED, na którym wyświetlane są potrzebne komunikaty i funkcje. Dodatkowo na korpusie urządzenia znajduje się efektowna dioda, która kolorem informuje o pracy urządzenia. Urządzenie posiada krótką i prostą instrukcję obsługi w języku polskim.

  • HIZERO ma 24 miesiące gwarancji. W razie jakichkolwiek pytań związanych z funkcjonowaniem urządzenia oraz jego serwisem wystarczy skontaktować się z działem obsługi firmy Sterna Polska pod numerem 25 682 46 54. Sterna Polska zapewnia serwis door to door dla wszystkich oferowanych urządzeń.

  • Wszystkie dostępne do HIZERO akcesoria i elementy eksploatacyjne znajdują się w ofercie Sterna Polska, można zamówić je telefonicznie 25 682 46 54 lub w sklepie internetowym na stronie www.sternapolska.pl.

  • HIZERO oferuje komfort czyszczenia podłóg niedostępny w innych urządzeniach. HIZERO zamiata, myje na mokro oraz wyciera do sucha czyszczoną powierzchnię w kilku prostych ruchach. Wybierając HIZERO oszczędzasz czas, energię oraz wodę, zyskujesz wygodę oraz znakomite efekty czyszczenia. HIZERO jest łatwy w obsłudze oraz nie wymaga żmudnego czyszczenia. Jest to urządzenie dzięki któremu można zacząć żyć wygodnie.