O nas

HIZERO – Nowoczesne Mycie podłóg

HIZERO Technologies CO., LTD zostało założone w 2013 roku od początku specjalizuje się w innowacyjnej bionicznej technologii czyszczenia.

Zainspirowani naturą, stworzyliśmy pierwszy na świecie produkt do automatycznego czyszczenia podłogi. HIZERO łączy funkcję zamiatania, mycia oraz wycieranie do sucha czyszczonej powierzchni.

Firma założona została przez grupę inżynierów pasjonatów dążących do osiągnięcia doskonałej równowagi pomiędzy estetyką, funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Poznaj technologię HIZERO i zacznij żyć wygodnie!

Wyłącznym ambasadorem marki HIZERO w Polsce jest firma Sterna Polska Sp. k. z siedzibą w Garwolinie.

Wypróbuj HIZERO Bionic Mop i poczuj komfort mycia podłóg!

Wbrew pozorom sprzątanie wcale nie musi być nużącym, męczącym i czasochłonnym procesem. Jednak, aby tak się stało, należy zapomnieć o przestarzałych i nierzadko mało efektywnych metodach czyszczenia powierzchni. Mycie podłóg wielu osobom spędza sen z powiek, jednak może być naprawdę szybkie, przyjemne, a przede wszystkim skuteczne. Tradycyjne akcesoria należy w tym celu zastąpić nowatorskim sprzętem stworzonym w oparciu o aktualne trendy, jak również obserwację potrzeb oraz oczekiwań nawet najbardziej wymagających osób.

Nowoczesny mop Hizero to wielofunkcyjne narzędzie przeznaczone do sprzątania, które jest w stanie pozamiatać, umyć podłogę, wytrzeć ją do sucha, a następnie wyczyści się. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele trudności sprawia dokładne wyczyszczenie posadzki, aby lśniła i zachwycała czystością. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy innowacyjny sprzęt do mycia podłóg, który nie tylko usprawni wykonywanie codziennych prac w domach prywatnych oraz lokalach użytkowych, ale także zapewni znacznie lepsze efekty. Mycie podłóg, które zapewni nowoczesny mop, będzie przebiegał szybko oraz sprawnie, za każdym razem zaskakując w pozytywny sposób.

Urządzenie do mycia podłóg błyskawicznie czyści sprzątane powierzchnie, usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a także doskonale absorbuje brud. Hizero to produkt, który został wyposażony w specjalne zabezpieczenia chroniące przed powstaniem spięcia czy przegrzaniem się. Inteligentny monitoring poziomu wody, łatwość i komfort użytkowania oraz efektowny design to tylko niektóre atuty sprzętu umożliwiającego nowoczesne mycie podłóg. Zachęcamy osoby zainteresowane przygotowaną przez nas ofertą do poznania bliżej możliwości mopa Hizero.