Produkt

Podwójne zastosowanie:
sprzątanie na sucho i na mokro

HIZERO inspiruje się światem zwierząt i ich naturalnym sposobem czyszczenia się. Podobnie jak pies zlizujący resztki jedzenia z podłogi, HIZERO za pomocą kilku ruchów, jest w stanie wyczyścić podłogę z kurzu, tłuszczu, różnych ziaren czy sosu pomidorowego.

Produkt

Samoczyszczenie się

Po zakończeni każdego sprzątania HIZERO podlega automatycznemu samoczyszczeniu się!

Kiedy Twoja podłoga jest czysta – Twój bioniczny mop też!

Pojemnik na wodę napełniamy wodą o temperaturze pokojowej. W celu czyszczenia mocnych zabrudzeń, uzyskania większego połysku oraz świeżego zapachu do pojemnika z czystą wodą należy dolać 5 ml płynu HIZERO.

Świeża woda

Świeża woda

Ciepła woda

Ciepła woda < 60 st.C

Detergent HIZERO

Detergent HIZERO

Produkt

Łatwa obsługa

Otwórz zbiornik na wodę a następnie  zbiornik na odpady stałe i opróżnij je. To jest łatwe, przyjemne i czyste!

Produkt

Polymer czyszczący

Mop elektryczny HIZERO posiada wbudowany rolujący polimer czyszczący absorbujący brud podczas obracania się. Pozostawia on czystą podłogę bez uszkodzeń i zarysowań.

 

Produkt
Produkt

Stacja ładowania

Mop HIZERO dostarczany jest ze specjalną stacją ładowania baterii. Po skończonej pracy postaw go na bazę ładowania, a zawsze będzie on gotowy do pracy.

Produkt

Inteligentny monitoring

HIZERO posiada wbudowany automatyczny system monitorowania wykorzystania pojemników na wodę. W czasie rzeczywistym poinformuje użytkownika kiedy w zbiorniku nie ma wody lub jest pełny brudnej wody. 

Produkt

Bateria Lithium-Ion

Specjalne zabezpieczenia chronią wbudowaną baterię przed przeładowaniem, niepełnym naładowaniem, przegrzaniem lub spięciem elektrycznym.

OCP - ochrona przed przeładowaniem baterii

OCP - ochrona przed przeładowaniem baterii

SCP - ochrona przed spięciem elektrycznym

SCP - ochrona przed spięciem elektrycznym

OHP - ochrona przed przegrzaniem

OHP - ochrona przed przegrzaniem

44Wh

44Wh

Produkt

Łatwa obsługa

W łatwy sposób zarządzasz HIZERO za pomocą dwóch przycisków. Przyciski są umieszczone w odpowiednim miejscu i w łatwy sposób pomagają zarządzać z HIZERO.

Produkt

Wbudowane diody LED

Trochę kolorów! Wbudowane diody LED nadają HIZERO kolorową formę i informują o statusie pracy.

Produkt
Produkt

Elastyczność

Dzięki swej elastyczności, HIZERO jest w stanie dotrzeć do powierzchni niedostępnych dla zwykłego odkurzacza.

Mobilność

Po skończonej pracy, ustaw uchwyt HIZERO w pozycji pionowej (90 st.) i umieść w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Produkt

W porównaniu z domowymi urządzeniami, HIZERO pozwala oszczędzić 80-90% wody, innych narzędzi i czasu. Tylko 1l wody, 0,01 kWh prądu i 15 minut jest potrzebnych do wysprzątania 100 m2 powierzchni. Ponadto HIZERO jest do 70% mniej głośny niż standardowy odkurzacz.

95% oszczędności wody
90% oszczędności prądu
80% oszczędności czasu
Do 70% obniżony poziom hałasu

Hizero - Opinie

Produkt

Różne
wersje
kolorystyczne

Specyfikacja

  • zastosowanie: do mycia podłóg
  • metody czyszczenia: zamiatanie na mokro, zmywanie, wycieranie do sucha, samoczyszczenie 
  • działanie: automatyczne, manualne
  • bateria: Li-Lon, 19 V DC, 44Wh, 4-godziny czas ładowania baterii,
  • wytrzymałość baterii: 60 minut pracy,

Pojemność zbiorników: 

  •  na czystą wodę: 550 ml,
  • na brudna wodę: 600 ml,
  • na brudne odpadki: 600 ml,

Produkt

1 litr wody wystarcza na wysprzątanie
100 m2 powierzchni!

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ URZĄDZENIA!

Oferujemy Państwu również możliwość prezentacji urządzenia online za pomocą aplikacji Messenger, WhatsApp oraz Skype. Kliknij przycisk Zgłoszenie Prezentacji – oddzwonimy do Ciebie!

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE PREZENTACJI

Elektryczny bioniczny mop Hizero

Bioniczny mop Hizero to innowacyjne rozwiązanie dedykowane osobom zmęczonym codziennym sprzątaniem w tradycyjny sposób. To propozycja sprzętu, który łączy w sobie cechy odkurzacza oraz mopa, a po wyczyszczeniu powierzchni jest w stanie sam się oczyścić. Pozytywne opinie o produkcie jednoznacznie pokazują, że jest to urządzenie stworzone na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie połączenie nowoczesnego designu, najwyższej jakości, a także funkcjonalności.

Mop elektryczny Hizero jest pierwszym na świecie, który zamiata, myje na sucho, a następnie czyści na mokro. Jest w stanie pozbyć się z podłogi resztek jedzenia, kurzu, tłuszczu, cieczy oraz ziaren. Umożliwia szybkie, przyjemne, ale przede wszystkim skuteczne sprzątanie, dlatego doskonale sprawdza się w domach prywatnych, ale także wykorzystywany do sprzątania powierzchni znajdujących się w lokalach użytkowych. Bioniczny mop Hizero z pewnością odmieni wykonywanie codziennych obowiązków, dając radośd ze sprzątania. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i samo się czyści, co również jest jego niewątpliwym atutem. Sprzęt dostarczany jest ze specjalną stacją ładowania baterii. Inteligentny monitoring sprawia, że mop elektryczny jest w stanie poinformować użytkownika o zbiorniku pełnym brudnej wody lub całkowitym jej braku. Specjalne zabezpieczenia mają za zadanie chronić wbudowaną baterię przed niepełnym naładowaniem, przeładowaniem, spięciem elektrycznym czy przegrzaniem. Produkt, który nieustannie zdobywa nowych zwolenników, dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Zachęcamy do bliższego poznania tej oferty wszystkie osoby, które są już zmęczone codziennym, nużącym i męczącym sprzątaniem powierzchni.