Mop bezprzewodowy elektryczny Kraków

Pomoc do sprzątania w każdym domu to przede wszystkim dobry sprzęt. Jak ułatwić sobie czynności, których nie lubimy lub zabierają nam za dużo czasu. Taką czynnością jest na pewno sprzątanie. Mało kto lubi, więc warto zastanowić się jak podejść do tematu jak najmniejszym kosztem czasowym i fizycznym oraz w miarę możliwości finansowych. Kto lub co może przyjść nam z pomocą? Sprzęty sprzątające. Oto lista najważniejszych z nich.

Mop bezprzewodowy elektryczny Kraków

Hizero All in One

Hizero dzięki swojej zaawansowanej technologi pozwala na jednoczesne zamiatanie i mycie podłogi ruchem do przodu. Ruchem urządzenia do tyłu nasza podłoga zostanie wytarta prawie do sucha, nie pozostawiając żadnych smug.

Zmień tryb pracy i uruchom samoczyszczenie, a Twoje urządzenie będzie znów gotowe do użycia.

Mop bezprzewodowy elektryczny Kraków
Mop bezprzewodowy elektryczny Kraków

Innowacyjna obsługa

Łatwość korzystania to nie tylko szybkie i dokładne mycie podłogi, ale również proste i praktyczne czyszczenie urządzenia.

Hizero - Opinie

Mop bezprzewodowy elektryczny Kraków

Różne
wersje
kolorystyczne

Mop bezprzewodowy Kraków

Najprostszy z możliwych sprzętów do czyszczenia podłogi. Producenci oferują nam różne rozwiązania. Będą to mopy płaskie lub z okrągłą czy trójkątną głowicą na której doczepiona jest szmatka (zazwyczaj z mikrofibry). Niezbędne będzie też tutaj wiadro, które pojawia się z mopem w zestawie. Warto zastanowić się nad wyborem niby prostego sprzętu. Wiadro musi zmieścić się w jakieś przy kuchennej czy łazienkowej skrytce, długość kija musi być dopasowana do wzrostu. Kij powinien się skracać lub rozciągać, co jest istotne szczególnie przy przechowywaniu, a także dla wygody osób wysokich. Mop bezprzewodowy w Krakowie jest łatwo dostępny.

Mop bezprzewodowy elektryczny Kraków

Mop elektryczny bezprzewodowy Kraków

Gdy nie lubimy bawić się z wiadrem, jest ono dla nas za ciężkie lub nie raz zdarzył Ci się wypadek z wylaną wodą, warto pomyśleć o zakupie mopu elektrycznego bezprzewodowego. Jednym z najważniejszym aspektów będzie moc odkurzacza, jak długo będzie pracował na jednym doładowaniu, Z małą łazienką lub kuchnią poradzi sobie pewnie każdy, ale jeśli do umycia jest podłoga dużych rozmiarów to może być to sporym wyzwaniem. Cena takiego sprzętu zaczyna się już od 200 zł, jednak lepsze modele kosztują ponad 1000 zł. Warto jednak zainwestować w lepszy sprzęt, który podziała trochę dłużej i zapewne lepiej się sprawdzi. Należy zwrócić też uwagę na ilość wody potrzebną do sprzątania. Dużym ułatwieniem jest sprzęt który sam zmiękcza wodę, dlatego można użyć wody prosto z kranu. Jeśli masz małe mieszkanie, ważne jest miejsce dla przechowywania takiego sprzętu. Najlepiej, by był rozkładany. Mopy elektryczne bezprzewodowe w Krakowie możesz znaleźć w wielu miejscach. Warto poszukać taki, którym można myć także panele. Niektóre tego typu sprzęty potrafią zniszczyć taki rodzaj podłogi.

Mop parowy bezprzewodowy Kraków

Kolejnym pomocnikiem w domowych obowiązkach będzie mop parowy bezprzewodowy. Nie tylko umyje podłogę, ale także pozbędzie się wszelkich drobnoustrojów. Jeśli mamy w domu małe dziecko, które większość czasu spędza raczkując po podłodze, lub nieco starsze, które godzinami układa na podłodze klocki czy bawi się autami to urządzenie to must have. Bez tego urządzenia trudno sobie wyobrazić też dom alergika. Zarazki i bakterie nie mają z nimi szans. Działa on na akumulator, więc i tu ważny jest czas pracy urządzenie. Im większa powierzchnia, tym większa musi być moc produktu. Warto poszukać mopa parowego bezprzewodowego w Krakowie, który zaspokoi potrzeby wszystkich domowników. Ceny także zaczynają się dość nisko, czyli około 200 zł. Trzeba tu pamiętać o jakości samych plastikowych części (by nie pękł gdy spadnie z wysokości kilkudziesięciu centymetrów) oraz czy możemy wlewać wodę z kranu (by grzałka nie padła po krótkim użytkowaniu).

Mop parowy elektryczny Kraków

Bliskim kuzynem mopa parowego bezprzewodowego jest mop parowy elektryczny. Funkcje są w zasadzie takie same, czyli mycie czyszczonej powierzchni, nie tylko z brudu, ale przede wszystkim z zarazków i bakterii. Docenią go nie tylko rodzice małych dzieci czy alergicy. To sprzęt także dla właścicieli zwierząt, a w szczególności psów, które jak wiadomo, różnymi ścieżkami na spacerze podążają. Właściciel buty ściągnie, pies nawet po wytarciu łap dalej między opuszkami ma drobnoustroje, które roznosi po całym mieszkaniu. Zastanawiasz się gdzie kupić mop parowy elektryczny w Krakowie? Nic prostszego. Wpisz wyszukiwarkę „mop parowy bezprzewodowy Kraków” i łatwy sposób szybko możesz stać się właścicielem takiego sprzętu. Ten rodzaj mopa ma poważną zaletę jak i wadę. Zasilany jest prądem, więc może pracować praktycznie bez ograniczeń. Nawet jeśli do posprzątania jest duży dom, nic nie szkodzi, bo nie wyładuję się tu jak u poprzednika akumulator. To, co daje zaletę, niestety stwarza też wadę. Jedną, ale uciążliwą. Długi, który pląta się pod nogami kabel. Krótki jest jeszcze gorszy, bo prawdopodobnie będzie trzeba użyć przedłużacza.

Odkurzacz bezprzewodowy z mopem Kraków

Na koniec perełka. Odkurzacz bezprzewodowy z mopem w Krakowie także jest do kupienia. Będzie on zbawieniem lub udręką. Dlatego jeśli już się zdecydujesz na taki sprzęt postaw na:

– jakość,

– wagę,

– czas pracy,

– ilość potrzebnej wody,

– rodzaje podłóg do których możemy go stosować,

– serwis musi być łatwo dostępny,

– czy części zamienne można kupić bez problemu,

– obsługa powinna być dziecinnie prosta.

Nie jest to najtańszy sprzęt, ale nie warto kupować też z najniższej półki jeśli nie odpowiada powyższym punktom. Cóż przyjdzie po niskiej cenie, jeśli będziemy czuć ból po krótkiej chwili pracy z powodu wagi sprzętu, lub jeśli zakończy pracę w połowie sprzątania łazienki?

Sprzęty sprzątające mają ułatwiać użytkownikami pracę i życie codzienne. Warto zainwestować trochę czasu i poszukać odpowiednich narzędzi.