Mop elektryczny bezprzewodowy Rzeszów

Mopy są niezbędnym elementem wyposażenia domu. Można nimi myć podłogi, okna i ściany. Ale nie służą one tylko do wycierania rozlanych płynów. Nowoczesne mopy mają wiele zastosowań w domu, które sprawiają, że są czymś więcej niż tylko narzędziem do czyszczenia.

Mop bezprzewodowy elektryczny Rzeszów

Hizero All in One

Hizero dzięki swojej zaawansowanej technologi pozwala na jednoczesne zamiatanie i mycie podłogi ruchem do przodu. Ruchem urządzenia do tyłu nasza podłoga zostanie wytarta prawie do sucha, nie pozostawiając żadnych smug.

Zmień tryb pracy i uruchom samoczyszczenie, a Twoje urządzenie będzie znów gotowe do użycia.

Mop bezprzewodowy elektryczny Rzeszów
Mop bezprzewodowy elektryczny Rzeszów

Innowacyjna obsługa

Łatwość korzystania to nie tylko szybkie i dokładne mycie podłogi, ale również proste i praktyczne czyszczenie urządzenia.

Hizero - Opinie

Mop bezprzewodowy elektryczny Rzeszów

Różne
wersje
kolorystyczne

Mop bezprzewodowy Rzeszów

Mopy bezprzewodowe są nie tylko wygodne, ale i wydajne. Są wyposażone w akumulatory i mogą być używane do czyszczenia każdej powierzchni w domu. Mopy bezprzewodowe są idealne do twardych podłóg i płytek, a także do czyszczenia okruchów i rozlanych płynów na dywanach i wykładzinach.

Mopy bezprzewodowe Rzeszów są łatwe w użyciu, ponieważ nie wymagają żadnych przewodów ani węży, które trzeba by było rozplątywać lub rozwiązywać. Jedną ręką możesz sterować mopem, a drugą trzymać uchwyt wiadra, do którego wlewasz brudną wodę. Wiadro powinno być często opróżniane, aby nie robić bałaganu podczas mopowania podłóg. Możesz również wlać gorącą wodę do wiadra, jeśli chcesz zdezynfekować swoją podłogę, jak również oczyścić ją w tym samym czasie.

Kupując mop bezprzewodowy, szukaj takiego, który ma obrotową głowicę i regulowane ustawienia wysokości, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dotrzeć do miejsc, do których trudno dotrzeć standardowym mopem lub miotłą. Do mopów bezprzewodowych dostępne są również przystawki, dzięki którym można ich używać również jako ręcznych odkurzaczy.

HIZERO to mop, który sprawi, że Twoja podłoga będzie lśnić.

HIZERO to inteligentny mop, który czyści Twoje podłogi w sposób, o jakim nigdy nie myślałeś. Inspiracją dla niego był świat zwierząt, które w naturalny sposób czyszczą się za pomocą kilku ruchów.
Wystarczy napełnić pojemnik na wodę wodą o temperaturze pokojowej i dodać 5 ml płynu czyszczącego HIZERO (w zestawie), aby dobrze wykoanać czyszczenie podłogi. Obserwuj, jak ta magiczna maszyna do mopowania robi swoje i pozostawia Twoją podłogę czystą jak łza!

Mop bezprzewodowy elektryczny Rzeszów

Mop elektryczny bezprzewodowy Rzeszów

Dzięki elektrycznemu mopowi bezprzewodowemu do czyszczenia podłóg potrzebujesz tylko gniazdka. Zamiast tradycyjnego wiadra do mopa, ten ma zdejmowaną głowicę czyszczącą, którą można napełnić wodą i roztworem czyszczącym lub nawet samą wodą. Głowica czyszcząca ma dwie różne prędkości: jedną do zamiatania na sucho i jedną do mopowania na mokro.

Bezprzewodowy mop elektryczny Rzeszów jest dostarczany z dwiema bateriami, które umożliwiają ciągłe mopowanie podczas użytkowania. Gdy baterie się wyczerpią, wystarczy je wymienić i kontynuować mopowanie!

Akumulatorowe mopy elektryczne to najpopularniejszy rodzaj dostępnych mopów robotycznych. Są one lekkie i łatwe w użyciu. Są zasilane przez akumulator, a wkładki czyszczące można wymieniać, gdy się zużyją.

Bezprzewodowe mopy elektryczne działają dzięki wirującej szczotce, która szoruje podłogę, a następnie zasysa brud i zanieczyszczenia. Wirującą szczotkę można wyłączyć do zamiatania na sucho lub twardych powierzchni. Żywotność baterii zależy od tego, jak często jest używana, ale większość z nich wytrzymuje co najmniej 30 minut na jednym ładowaniu.

Mop parowy bezprzewodowy Rzeszów

Bezprzewodowe mopy parowe Rzeszów to doskonały wybór dla osób o ograniczonej mobilności. Są one również wygodne dla tych, którzy nie chcą martwić się o to, że przewody będą się plątać lub potykać podczas korzystania z nich.

Bezprzewodowe mopy parowe są odmianą zwykłego mopa parowego. Zamiast podłączać się do gniazdka elektrycznego, są zasilane bateriami i są bezprzewodowe. Są idealne do mniejszych domów lub dla osób, które chcą szybko posprzątać bałagan w swoim domu.

Mopy parowe wykorzystują wodę podgrzaną do wysokiej temperatury do czyszczenia podłóg, usuwając brud bez użycia środków chemicznych lub detergentów. Gdy para odparowuje, pozostawia za sobą warstwę wody, która pomaga usunąć brud z podłóg.

Jak działają?

Myjki parowe podgrzewają wodę za pomocą elektrycznego elementu grzejnego, a następnie wystrzeliwują gorącą parę przez lejek dołączony do urządzenia. To pozwala myjce parowej rozprzestrzeniać się po podłodze i wnikać głęboko we wszelkie szczeliny i pęknięcia, w których może ukrywać się brud. Gorąca para ułatwia pozbycie się trudnych plam, takich jak tłuszcz czy błoto, bez konieczności zbyt mocnego szorowania na rękach i kolanach!

Czym są modele bezprzewodowe?

Bezprzewodowe wersje tych odkurzaczy nie posiadają przewodów, które ograniczałyby ich działanie — są idealne do sprzątania wokół mebli lub schodów! Jedynym ograniczeniem jest czas pracy baterii, jaki każdy model ma przed kolejnym ładowaniem.

Mop parowy elektryczny Rzeszów

Mop parowy Rzeszów jest jednym z najlepszych na rynku, posiada podgrzewaną głowicę czyszczącą, która zabije 99,9% zarazków i bakterii. Ten potężny mop może być używany do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, ale jest szczególnie dobry do podłóg z twardego drewna i płytek.

Mop parowy elektryczny Rzeszów wykorzystuje innowacyjny system czyszczenia, który pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie domu. W zestawie znajduje się wiele przystawek, w tym szczotka do szorowania i przystawka do ściągaczki, które pomogą Ci usunąć trudne plamy z podłogi.

Model ten posiada również funkcję automatycznego wyłączania, która wyłącza urządzenie po osiągnięciu limitu, aby zapobiec przegrzaniu lub uszkodzeniu samego urządzenia. Jest łatwy w obsłudze i wystarczająco proste zarówno dla dzieci, jak i seniorów!

Elektryczne mopy parowe są dostępne w wielu różnych stylach i rozmiarach, co oznacza, że powinien być jeden, który jest idealny dla Twojego domu.

Odkurzacz bezprzewodowy z mopem Rzeszów

Odkurzacz bezprzewodowy z mopem Rzeszów jest łatwy w obsłudze i wyposażony w mopa. Posiada wymienny akumulator, dzięki czemu można go używać w każdym miejscu, gdzie jest prąd. Specjalne urządzenie do czyszczenia schodów włącza się automatycznie po podniesieniu odkurzacza, co pozwala na łatwe sprzątanie tych trudno dostępnych miejsc.

To fantastyczne urządzenie, które łączy dwa produkty w jeden. To bezprzewodowy odkurzacz i mop w jednym urządzeniu! Posiada wyjmowany zbiornik na wodę i jest wyposażony w trzy różne głowice: z mikrofibry, gąbki i włosia.

Głowica z mikrofibry jest świetna do czyszczenia twardych podłóg, natomiast głowica z włosia sprawdza się na powierzchniach dywanowych. Głowica z gąbką może być używana zarówno do podłóg twardych, jak i dywanów, ale jest mniej skuteczna niż dwie pozostałe opcje. Urządzenie jest również wyposażone w przedłużony uchwyt, dzięki czemu można dotrzeć do wyżej położonych miejsc bez nadmiernego schylania się.